DESIGN i KREACJA

Jest to obszar, który odpowiada za tworzenie między innymi mechanik, poziomów gry oraz historii, czyli elementów tworzących unikalny świat danego tytułu. Znajdziesz tu specjalistów odpowiedzialnych za kreowanie leveli, projektowanie zadań pojawiających się w rozgrywce czy pisarzy, którzy tworzą fabułę. 

 

PROGRAMOWANIE i TECHNOLOGIA

Obszar, w którym pracują osoby techniczne i programiści, dzielący się na wiele specjalności. Pracują w nim developerzy odpowiedzialni za udoskonalenie silnika, dzięki któremu tworzymy gry, programiści odpowiadający za sprawne funkcjonowanie różnego rodzaju mechanik, oraz twórcy systemów i narzędzi wspierających dalszy rozwój gry.

 

 

GRAFIKA i ANIMACJA

Obszar skupiający artystów odpowiedzialnych za animacje, tworzenie konceptów artystycznych czy modeli, a także osoby odpowiedzialne za takie elementy jak dźwięk czy światło. Pracuje tu także grupa zajmująca się przede wszystkim materiałami marketingowymi.

 

PRODUKCJA

Dział ten skupia producentów, czyli osoby, na barkach których leży odpowiedzialność za powodzenie projektu, dotrzymanie terminów, a w dużej mierze także efekt końcowy. Każdy producent jest przede wszystkim managerem projektu i skupia się na planowaniu, budżetowaniu, przydzielaniu zadań, śledzeniu ich wykonania, raportowaniu postępów i generalnej kontroli wszystkich elementów „organizmu”.

 

 

TESTOWANIE (QA) 

Quality Assurance, czyli dział zapewnienia jakości, zajmuje się testowaniem wszystkich elementów gry: postaci, lokacji, fabuły, narracji. Są też osoby, które pracują z kodem i testują projekty programistyczne. Testerzy przechodzą nie tylko fragmenty, ale całą grę i opiniują zawartość, a także szukają konkretnych  problemów pod a następnie raportują błędy.

 

 

PR i KOMUNIKACJA

Dział ten zajmuje się tworzeniem strategii komunikacyjnych dla naszych gier, projektów i całej firmy. Są tu osoby odpowiedzialne za stały kontakt z mediami, influencerami oraz naszymi graczami i fanami. Blisko współpracują z każdym działem i są mistrzami słowa – wszystkie komunikaty i artykuły pojawiające się w mediach są ich autorstwa.