Michał Pukała – Dziewczyny w grze

Mentoring

Program Dziewczyny w grze! zakłada szereg spotkań z wybraną mentorką bądź mentorem,
których celem jest rozwój uczestniczek, otwarcie ich na branżę gier wideo i poszerzenie
ich wiedzy na jej temat.

Poznaj nasze Mentorki i Mentorów i wybierz z kim chciałabyś współpracować.

Michał Pukała

Senior Sound Designer

SOUND DESIGN

Jestem Senior Sound Designerem w zespole CD PROJEKT RED, do którego dołączyłem w trakcie produkcji Cyberpunk 2077: The Phantom Liberty. Na co dzień projektuję dźwięki, implementuję je w oprogramowaniu middleware oraz silniku gry i pracuję w multidyscyplinarnych zespołach, w których opiekuję się udźwiękowieniem konkretnych aspektów gry.

Przed CDPR pracowałem w różnych firmach tworzących gry i oprogramowanie audio. Projektowałem dźwięki do Sniper Elite 5 w Rebellionie, Chernobylite w The Farm 51 i do bibliotek dźwiękowych i programów firmy Krotos. Jestem absolwentem Sound and Music for Games na Abertay University, gdzie wraz z zespołem wygrałem konkurs Dare Academy które pozwolił mi wyjechać na GDC oraz rozkręcić moją karierę w game audio. Studiowałem także realizację nagłośnienia na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Jestem fanem historii, sci-fi, fantastyki i klasycznych filmów. Poza pracą najczęściej albo ćwiczę dwubój siłowy albo maluję (nieźle) i gram (słabo) figurkami, najczęściej z uniwersum Warhammera.

 

Pomogę ci zdobyć wiedzę i rozwinąć umiejętności z zakresu: 

  • sound design,
  • implementacja dźwięku w grze,
  • praca jako Sound Designer w multidyscyplinarnych zespołach,
  • dźwięk w narracji.
ZGŁOŚ SIĘ